top of page

Raport o wykorzystaniu wirtualnych kart płatniczych w zarządzaniu firmowymi wydatkamiJaki potencjał wzrostu drzemie w segmencie płatniczych kart firmowych? Jakie możliwości oferowania innowacyjnych rozwiązań płatniczych stwarza dla przedsiębiorców rozwój rynku płatności kartowych oraz karty w formie wirtualnej? Jaka jest dostępność systemów do zarządzania wydatkami w firmach i jakie są ich główne funkcjonalności.


Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najnowszym raportem "Potencjał systemów do zarządzania wydatkami firmowymi z wykorzystaniem wirtualnych kart płatniczych" przygotowany przez renomowany ośrodek badawczy Polasik Research we współpracy ze Sparados. Raport ten, stanowi kompleksową analizę rozwiązań umożliwiających efektywne zarządzanie kosztami i budżetem firmowym przy wykorzystaniu wirtualnych kart płatniczych, zarówno w Polsce, jak i w Europie.


Kluczowe zagadnienia poruszone w raporcie obejmują:

  1. Analizę rynku kart płatniczych: Raport szczegółowo analizuje rynek kart płatniczych, ukazując trendy i zmiany w tym obszarze.

  2. Potencjał rynkowy dla kart firmowych: Możliwości rynku kart firmowych, z podkreśleniem ich rosnącego znaczenia wśród przedsiębiorców.

  3. Sektor MSP jako rynek docelowy: Skupienie się na sektorze małych i średnich przedsiębiorstw jako rynku docelowym dla rozwiązań do zarządzania budżetem firmowym.

  4. Przegląd rynku systemów do zarządzania wydatkami w firmach: Analiza dostępności i różnorodności systemów do zarządzania wydatkami firmowymi, z podkreśleniem ich kluczowych funkcjonalności i zalet.


Raport wskazuje na dynamiczny rozwój rynku płatności kartowych, szczególnie w kontekście wzrostu liczby transakcji płatniczych przeprowadzanych za pomocą wirtualnych kart. Polska jest pionierem w korzystaniu z kart płatniczych, co tworzy nowe możliwości dla innowacyjnych rozwiązań płatniczych dla konsumentów i przedsiębiorców.


Zapraszamy do zgłębienia wniosków i analiz przedstawionych w raporcie, które wskazują na duży potencjał rozwiązań płatniczych z wykorzystaniem wirtualnych kart w Polsce. Wielu polskich przedsiębiorców nadal korzysta z przestarzałych metod rozliczeń, a wirtualne karty firmowe mogą stanowić efektywne rozwiązanie, które pozwoli na optymalizację procesów w firmach oraz zwiększy bezpieczeństwo transakcji.


Zobacz podgląd raportu:
Pobierz pełną wersję raportu:

POLASIK Research - Potencjał systemów do zarządzania wydatkami firmowymi - raport 20220822
.
Pobierz • 605KB


Коментарі


Polecane artykuły

Dowiedz się,
co nowego w Sparados!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

bottom of page