top of page

Przedstawiciele handlowi

Firmy zatrudniające wielu pracowników za granicą często napotykają problem z rozliczaniem się ze swoimi pracownikami, ponieważ przelewy poza Polską są drogie i zajmują kilka dni roboczych.


Nasz system umożliwia bezkosztowe przekazanie środków pracownikom w 20 sekund, wydając im kartę z przydzielonymi środkami.


Twoi handlowcy mają pieniądze na czas, a Ty nie musisz się martwić o dodatkowy koszt przelewu (ELIXIR, SWIFT, SEPA).

sales_rep.png

Brak kontroli nad wydatkami służbowymi

Nasi klienci z rozbudowanymi zespołami sprzedażowymi wydając miesięcznie ok. 100 000 zł na wydatki służbowe, często nie mieli pełnej kontroli nad tym, czy są one wydawane zgodnie z przeznaczeniem.


Nasz system do zarządzania wydatkami pozwolił im dokładnie monitorować, ile każdy pracownik wydał w danym miesiącu. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, system wykrywa nietypowe transakcje i wyświetla listę takich transakcji.


Nasze rozwiązanie umożliwia efektywniejsze zarządzanie finansami, eliminację nieprawidłowości i optymalizację wydatków służbowych.

card_payment.png

Czasochłonne raportowanie wydatków

Przedstawiciele handlowi ponoszą wiele służbowych wydatków, które generują dużo papierologii i pochłaniają czas, który mogliby poświęcić na budowanie relacji z klientami.


Nasza aplikacja umożliwia dodawanie zdefiniowanych etykiet, które wskazują na odpowiedni typ wydatku. Pracownik wybiera jedną z etykiet, dodaje paragon i transakcja jest rozliczana.


Przedstawiciele zyskali ok 20% dodatkowego czasu, który mogą wykorzystać na budowaniu relacji z klientami oraz poszerzaniu swojej wiedzy. Nie tracą czasu na skomplikowane raportowanie i zarządzanie papierologią.

reporting.png
managing_finances.png

Trudność w zarządzaniu dokumentacją finansową

Intensywna praca handlowców często wiąże się z tym, że aż około 90% ich czasu zawodowego spędzają za kierownicą i na odwiedzaniu klientów. Przez to trudno im pilnować, aby nie zgubić żadnej faktury czy paragonu.


Dzięki Sparados handlowcy od razu po dokonaniu płatności mogą rozliczać każdy służbowy wydatek, dodając zdjęcie paragonu czy faktury i krótki jej opis w aplikacji. Dział księgowy dzięki temu dużo szybciej może zamknąć miesiąc rozliczeniowy.


Nasze rozwiązanie niweluje ilość wydatków nierozliczonych, co ułatwia pracę handlowców i minimalizuje ryzyko zgubienia dokumentów finansowych oraz ogranicza czas potrzebny na gromadzenie i rozliczanie dokumentów.

Wybierz najlepsze rozwiązanie
dla Twojej firmy już dziś!

SPARADOS - PLATFORMA ALL IN ONE

bottom of page