top of page

Jak zarządzać wydatkami w agencji marketingowej

Zaktualizowano: 30 sie 2023Jak Sparados pomógł firmie marketingowej usprawnić proces wydawania i obsługi kart przedpłaconych pracownikom? Czy warto wdrożyć rozwiązanie Sparados w swojej firmie?


Nasz klient, jedna z czołowych agencji marketingu internetowego, zdecydowała się na wdrożenie innowacyjnego rozwiązania Sparados, aby zoptymalizować proces zarządzania wydatkami służbowymi swoich pracowników.


Pracownicy agencji często ponoszą wydatki służbowe na rzecz klienta: na reklamy w internecie, hosting stron internetowych i płatne narzędzia marketingowe, co wymaga precyzyjnego zarządzania budżetem i raportowania wydatków.


Dotychczas, wydawanie kart przedpłaconych pracownikom w banku było uciążliwe i wymagało długiego oczekiwania na wydanie karty. Kontrola wydatków służbowych również była wyzwaniem. Dlaczego? Bez systemu kontroli wydatków łatwo zapomnieć, na co pieniądze były przeznaczone, a brak dostarczenia faktury może wiązać się z niezapłaceniem jej oraz dodatkowymi kosztami za opóźnienie. W związku z tym nasz klient postanowił wprowadzić rozwiązanie Sparados, które umożliwia szybkie i elastyczne zarządzanie wydatkami służbowymi.


Czym zajmuje się Sparados?


Firma Sparados umożliwia szybkie wydawanie wirtualnych kart pracownikom. Dzięki platformie i aplikacji mobilnej Sparados możliwe jest optymalne zarządzanie wydatkami służbowymi oraz kontrola budżetu. Pracownik łatwo dokonuje płatności za pomocą spersonalizowanej karty Sparados, szybko wprowadza do aplikacji zdjęcia faktur i w dowolnym momencie prosi o zwiększenie limitu na karcie. Przełożony może śledzić wydatki służbowe w czasie rzeczywistym w panelu admina na platformie Sparados i podejmować decyzje związane z wydatkami na podstawie raportów. Automatyzacja procesu księgowania wszystkich poniesionych kosztów pozwala zaoszczędzić czas poświęcony na prace administracyjne.


Jak agencja marketingowa skorzystała na wdrożeniu rozwiązania Sparados?


Dzięki zastosowaniu aplikacji mobilnej Sparados, pracownicy i klienci agencji mogą teraz szybko i wygodnie dokonywać zakupów mediów i reklam w internecie, robić zdjęcia faktur telefonem i wprowadzać je do aplikacji, a menedżerowie mogą na bieżąco kontrolować wydatki, ustalać limity i reguły, a także z powodzeniem planować budżet marketingowy.


Wśród korzyści firma wymienia również:

  • usprawnienie procesu wydawania i obsługi kart przedpłaconych pracownikom

  • ułatwienie zarządzania budżetem i relacjami z klientami

  • zaoszczędzenie czasu poświęconego na pracę administracyjną

  • możliwość personalizacji kart z logo firmy, co pozwala na budowanie wizerunku firmy i ułatwia współpracę z partnerami.

Czy warto wdrożyć rozwiązanie Sparados w swojej firmie?


Odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak! Sparados to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na szybkie i efektywne zarządzanie wydatkami służbowymi pracowników, co przekłada się na lepsze zarządzanie budżetem firmy i relacjami z klientami.


Wdrożenie rozwiązania Sparados to kolejny przykład na to, jak innowacyjne rozwiązania mogą przyspieszyć procesy biznesowe i zwiększyć efektywność pracy. Przyspieszenie procesu zarządzania wydatkami służbowymi i automatyzacja procesu księgowania kosztów to tylko niektóre z korzyści, jakie firmy mogą osiągnąć dzięki rozwiązaniu Sparados. Wprowadzenie tak innowacyjnego rozwiązania może zrewolucjonizować sposób zarządzania budżetem w firmie i pozwolić na oszczędność czasu i zasobów, co przekłada się na zwiększenie efektywności biznesu.

Comments


Polecane artykuły

Dowiedz się,
co nowego w Sparados!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

bottom of page