top of page

Nowe logo Sparados. Celuj w koszty, chroń swoje finanse!

Zaktualizowano: 18 wrz 2023Sparados to system do zarządzania wydatkami w firmie i wydawania kart płatniczych pracownikom. Spółka Sparados to firma z obszaru innowacji i technologii finansowych, która na celownik wzięła problemy przedsiębiorców związane z zarządzaniem wydatkami w firmie oraz optymalizacją kosztów.


Sparados wprowadził ofertę w 2022 roku. Przez rok firma bardzo dynamicznie się rozwinęła i dostarczyła rozwiązania cyfrowe m.in. firmom z branży fintech, ubezpieczeniowej, transportowej i marketingowej. Obecnie Sparados wdraża system do zarządzania wydatkami służbowymi i wydawnictwa wirtualnych kart pracowniczych dla wielu rozpoznawalnych marek w Polsce i na świecie.


Wraz z rozwojem Spółki przyszedł czas na zmianę identyfikacji wizualnej.

„Rozumiejąc za co najbardziej doceniają nas nasi klienci, tj. za rozwiązanie pozwalające na efektywne zarządzanie budżetem i optymalizację kosztów, i wiedząc jak chcemy być postrzegani, jeżeli chodzi o wizerunek partnera, postanowiliśmy odświeżyć wizerunek naszego logotypu i identyfikację wizualną marki, aby w pełni reprezentowała nasze wartości,” mówi Grzegorz Sudacki, członek zarządu i szef sprzedaży w Sparados.Nowy koncept zawiera w sobie ducha nowoczesności i oryginału, ale budzi znacznie więcej skojarzeń, jest unikalny, i wpisuje się lepiej w misję spółki Sparados. Hasło przewodnie firmy „Celuj w koszty, chroń swoje finanse” (ang. “Shoot costs, shield your finances”) ma bezpośredni związek z sygnetem w nowym logo Sparados: tarcza do ochrony finansów oraz strzała do celnego, precyzyjnego działania w obszarze kosztów firmowych.


Wykorzystanie motywu tarczy i grota strzały to nawiązanie do semantyki marki (Sparados w języku esperanto oznacza strzelanie), a dwa odcienie niebieskiego symbolizują zaufanie, bezpieczeństwo, uczciwość i niezawodność.


„Nowa identyfikacja wizualna jeszcze przed oficjalną odsłoną spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem naszych pracowników i partnerów, co pozwala wierzyć w to, że taki odbiór podzielą również klienci i rynek.” - dodaje Grzegorz Sudacki.

Comments


Polecane artykuły

Dowiedz się,
co nowego w Sparados!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

bottom of page