top of page

Sparados - Rewolucja w zarządzaniu kosztami w firmie MK Relocation

Zaktualizowano: 25 kwiJak dużo czasu i zasobów można zaoszczędzić, eliminując tradycyjne, papierowe rozliczenia delegacji? Dla firmy MK Relocation zajmującej się międzynarodowymi przeprowadzkami, gdzie każdy kierowca i pracownik biurowy generuje mnóstwo dokumentów związanych z delegacjami, znalezienie bardziej efektywnego sposobu zarządzania kosztami stało się kluczowym wyzwaniem. Oto, jak aplikacja Sparados odmieniła sposób, w jaki ta firma prowadzi swoje finanse.

Wyzwanie: Nadmiar dokumentów i kosztów

Firma MK Relocation specjalizująca się w międzynarodowych przeprowadzkach miała do czynienia z ogromną ilością dokumentów związanych z podróżami swoich pracowników. Kierowcy i personel biurowy generowali mnóstwo faktur związanych z kosztami podróży krajowych i międzynarodowych. To z kolei prowadziło do dużych stert papierów, które trzeba było przetransportować do centrali firmy. Nie tylko był to czasochłonny proces, ale również generował dodatkowe koszty związane z przemieszczaniem dokumentów.

Rozwiązanie: Sparados - Jedna aplikacja, jedno miejsce

Dzięki wdrożeniu aplikacji Sparados, firma zrewolucjonizowała swoje podejście do zarządzania kosztami delegacji. Teraz pracownicy nie muszą już zwozić do centrali firmy stosów faktur. Wszystko, począwszy od biletów lotniczych po opłaty za paliwo, jest wygodnie dodawane do aplikacji Sparados. Co więcej, wszelkie transakcje są opłacane kartami wirtualnymi Sparados, co sprawia, że proces ten staje się jeszcze bardziej zautomatyzowany i przejrzysty.

Korzyści: Oszczędność czasu, kosztów i zasobów

Zmiana ta miała ogromny wpływ na firmę. Zamiast zajmować się kopiowaniem, sortowaniem i przenoszeniem papierów, pracownicy teraz skupiają się na bardziej istotnych zadaniach. Sparados pozwolił na zredukowanie ogromnej ilości dokumentów do jednego, łatwo zarządzalnego pliku generowanego w aplikacji. To nie tylko oszczędza czas, ale również eliminuje zbędne koszty związane z papierologią i podróżami pracowników.

Wnioski: Efektywność zarządzania budżetem

Dla firmy MK Relocation, w której większość pracowników podróżuje i generuje znaczące koszty operacyjne, Sparados okazał się kluczowym narzędziem do poprawy efektywności zarządzania budżetem. Zmniejszenie ilości dokumentów, czasu i kosztów związanych z rozliczaniem delegacji przekłada się nie tylko na oszczędności finansowe, ale również na zwiększoną produktywność i zadowolenie pracowników.


Sparados to więcej niż tylko aplikacja do płatności - to rewolucyjne narzędzie, które pomaga firmom optymalizować swoje procesy finansowe i skupić się na najważniejszych aspektach biznesu.


Comments


Polecane artykuły

Dowiedz się,
co nowego w Sparados!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

bottom of page