top of page

Efektywne zarządzanie wydatkami służbowymi w Verestro

Zaktualizowano: 5 styZanim zaczęliśmy korzystać z kart płatniczych dla pracowników, oferowanych przez Sparados, mierzyliśmy się z wieloma problemami związanymi z długim i skomplikowanym procesem rozliczania wydatków służbowych – za podróż służbową, za zakup software czy hardware, za obsługę biura itd. Płatności były realizowane kartami prywatnymi, gotówką lub kilkoma współdzielonymi kartami firmowymi. Odkąd współpracujemy ze Sparadosem, wydajemy wirtualne karty w kilka sekund, ustalamy reguły i limity wydatków, sprawnie rozliczamy faktury.


Pracownik działu marketingu może korzystać z indywidualnego budżetu marketingowego na przypisanej mu karcie, a w razie potrzeby może szybko poprosić o zwiększenie limitu na karcie za pomocą jednego kliknięcia w aplikacji Sparados. Laureaci naszych wewnętrznych konkursów mogą cieszyć się nagrodą pieniężną w postaci środków na wirtualnej karcie płatniczej, którą bez problemu dodają do Google Wallet lub Apple Pay.


Na święta spersonalizowaliśmy karty podarunkowe dla wszystkich klientów Verestro, umieszczając na nich logo naszej firmy i życzenia.


Sparados pomógł nam nie tylko zaoszczędzić czas i ułatwić zarządzanie budżetem służbowym, ale także ograniczył koszty obsługi wydatków od strony finansowej i administracyjnej. Na pewno zaoszczędziliśmy kilkadziesiąt godzin pracy w miesiącu.


Polecam produkt Sparadosa. Zarządzanie kartami płatniczymi naszych pracowników oraz rozliczanie płatności dokonanych przy ich użyciu nigdy nie było tak proste i intuicyjne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.


Krzysztof Drzyzga, CEO Verestro

Comments


Polecane artykuły

Dowiedz się,
co nowego w Sparados!

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

bottom of page